• 0 850 302 34 08

Web Tasarım ve Programlama

 

Web Tasarim Hizmeti

Web tasarim sektörünün hizina yetisilmeyen bir hizda gelistigi günümüzde bu hizi yakalayabilen firma sayisi sektörde ki tüm firmalari düsündügümüzde %1 i bulmamaktadir. Web tasarim sadece bir kisi ya da birkaç kisi ile yapilabilecek bir çalisma degildir. Entegre Web profesyonel kadrosu ile tüm çalisanlarini uzmanliklarina göre ayirmis ve her çalisanini kendi alaninda degerlendirmistir.

 

 

Bir Web Sitesinde Olmasi Gereken 5 Altin Kural

“Bir web sitesinde olmasi gereken 5 altin kural” çalismamiz kapsaminda yaptigimiz arastirmalar ile Türkiye’ de web sitelerinin %99’ unun bu kurallara uygun olmadigini gözlemledik. Çünkü Türkiye’ de bu 5 altin kurali uygulayabilecek firma sayisi bir elin parmaklarini geçmemektedir. Su anda bir web sitesi düsünün; grafik arayüz tasarimi tamamen özel olarak çizilen, özel gelistirilmis admin paneli ile tamamen yönetilebilen, Google optimizasyonu ile anahtar kelimelerinde Google arama motorunda üst siralarda yer alan, hem bilgisayarlarda, hem mobil cihazlarda, hem tabletlerde hem de tüm browserlarda (firefox, chrome, internet explorer, safari vb.) birebir ayni sekilde çalisan, sosyal medya entegrasyonlari ile daha aktif ve Google adwords reklamlarina uygun kodlama ve alt yapida. Ayrica tüm bunlar kopya ya da hazir olarak degil tamamen firmaya özel olarak hazirlanmaktadir.

 

 

Web Programlama

Yazilim ekibimiz kodlama dili olarak “Asp.Net”, veritabani olarak “Sql veritabani” kullanmaktadir. Bu sayede web siteniz içerigi ne kadar genis olursa olsun hizli çalismakta ve Sql veri tabanina sahip olan diger yazilimlarla entegre çalisabilmektedir.
Ayrica Tamamen kendi yazilimcilarimiz ile gelistirdigimiz e-ticaret sistemi yine ayni yazilim alt yapilari ile hazirlanmistir. Siz de ürünlerinizi profesyonel bir e-ticaret alt yapisi ile satmak istiyorsaniz hazirlamis oldugumuz e-ticaret yazilimi tam olarak isteklerinizi karsilayacaktir.
Siz de Entegre Web' in yazilim ekibinin gelistirdigi özel admin panelli bir web sitesi ile daha aktif ve dinamik bir web sitesine sahip olun.

Referanslarımız
© Copyright © 2017. Entegre Sağlık Yazılımları All Rights Reserved